CBE Polska

Spis treści
Start
Miniona edycja
Program
Prelegenci
Podmioty współpracujące
Lokalizacja i nocleg
Rejestracja
index baner indexIII foto


Szanowni Państwo,

już dziś zapraszamy na doroczną - IV Międzynarodową Konferencję INDEX - Bezpieczeństwo procesowe i wybuchowe w przemyśle chemicznym”, która odbędzie się w dniach 6-7 października 2016 r. w Krakowie w hotelu Best Western Premier Krakowie. Firma CBE POLSKA jako wyłączny Partner Główny wspiera Grupę Wolff zarówno merytorycznie jak i wizerunkowo. Połącznie kompetencji i doświadczeń obu firm ma na celu szersze rozpropagowanie konferencji i otwarcie jej na nowe branże i partnerów.

Konferencja INDEX to cykl debat, i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski i z zagranicy. Rokrocznie odwiedza ją od 150 do 200 osób. W minionych trzech edycjach wydarzenia brało udział łącznie pół tysiąca ekspertów związanych z dziedziną bezpieczeństwa procesowego i wybuchowego w przemyśle. Głównym celem konferencji jest zgromadzenie ekspertów reprezentujących przemysł chemiczny by mogli wymieniać się doświadczeniami w zakresie wdrażania procedur bezpieczeństwa w produkcji. Ponadto na wydarzeniu omawiane są kwestie formalno - prawne, jak również aktualne otoczenie regulacyjne które przekłada się bezpośrednio na wdrożenia w firmach. Oprócz części wykładowej, konferencji towarzyszy również praktyczny pokaz wybuchów gazów i pyłów oraz skuteczności różnego typu systemów ochronnych. W tym celu uczestnicy konferencji zostaną przewiezieni na pobliski poligon wojskowy.

Tegoroczna agenda konferencji obejmuje:

W dniach 6- 7 października 2016 roku (w godzinach 9:00 - 16:00) - część wykładową, która zawiera obrady na sesji plenarnej
W dniu 6 października 2016 roku (wieczorem) - pokaz wybuchów oraz uroczystą kolację (nieformalne spotkanie sprzyjające nawiązywaniu relacji biznesowych)

Merytorycznie będzie skupiać się na następujących zagadnieniach:
 • Zapobieganie poważnym awariom przemysłowym - SEVESO
 • Bezpieczeństwo procesowe
 • Bezpieczeństwo pożarowe
 • Bezpieczeństwo wybuchowe
Do udziału w konferencji zapraszamy:
 • szeroko rozumiany sektor chemiczny, petrochemiczny, offshore farmację oraz przemysł farb i lakierów
 • biura projektowe i inżynierskie
 • organizacje państwowe i firmy ubezpieczeniowe
 • przedstawicieli następujących działów:
  • kadrę kierowniczą i inżynierską
  • technicznych i utrzymania ruchu
  • osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, BHP w przedsiębiorstwie

index mini1

Sprawdź nasze doświadczenie! Zobacz relacje poprzedniej edycji konferencji pod nazwą: "III MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA INDEX 2015 – Bezpieczeństwo wybuchowe i procesowe w przemyśle", która odbyła się w dniach 19-20 listopada 2015 roku w Krakowie. Wydarzenie było objęte patronatem ówczesnego Ministerstwa Gospodarki. Swoją obecnością zaszczyciło nas ponad 200 osób.


Przykładowy test realizowany podczas konferencji INDEX


Jestem przekonana, że podczas nadchodzącej IV konferencji "INDEX 2016" stworzymy miejsce do ciekawej merytorycznej debaty w gronie specjalistów. Jednocześnie zaprezentujemy najnowsze wdrożenia oraz najciekawsze rozwiązania technologiczne. Serdecznie zapraszamy do współpracy i udziału w wydarzeniu!

Maria Przekopowska
Dyrektor Zarządzający CBE PolskaJoomlart