CBE Polska

Spis treści
Start
Nasze doświadczenie
Współpraca
Program
Prelegenci
Lokalizacja
Rejestracja
IV seminarium klastry energii rynek i technologia vpp3salaformularzbroszuraENJuż wkrótce Ministerstwo Energii ogłosi wyniki konkursu na modelowe klastry energii. Kilkadziesiąt klastrów które zostanie wybranych będzie mogło rozpoczynać dynamiczny rozwój. Dowiemy się, jakie projekty zostały wybrane na najciekawsze, oraz w jakim kierunku należy spodziewać się dalszego rozwoju. Konieczne do wdrażania projektów będzie szczegółowy przegląd dostępnych technologii oraz innowacji w energii. W związku z powyższym już dzisiaj zapraszamy Państwa na IV seminarium "Klastry Energii: Rynek i Technologia", które odbędzie się w dniu 14 czerwca 2018 roku w Warszawie.

Głównym celem wydarzenia jest przegląd technologii i narzędzi umożliwiających klastrom energii inwestycję w infrastrukturę. Seminarium stanie się platformą wymiany wiedzy pomiędzy klastrami oraz firmami technologicznymi, które mogą przyczynić się do rozwoju innowacyjności oraz czy nowatorskich projektów. Wydarzenie zostanie podzielone na trzy tematyczne bloki, w pierwszej części delegaci skupia się na sprawach formalnych, w drugiej części skupią się na magazynowaniu energii oraz e-mobilności, a w trzeciej części główną tematyką będą sieci oraz współpraca z OSD. Podczas wydarzenia zostaną przedstawione projekty które będą miały za zadanie zainspirowanie działać wewnątrz klastra. Spora część wydarzenia przewidziana jest na dyskusje panelowe, w których zaangażować się będzie mogła również publika. Podczas wydarzenia spodziewamy się około 200 uczestników. Poprzednie edycje seminarium zgromadziły około 400 uczestników.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy:
  • Przedstawicieli klastrów oraz spółdzielni energetycznych,
  • Podmioty z rynku energetycznego, w szczególności prowadzące działalność w charakterze OSP/OSD,
  • Firmy posiadające oraz inwestujące w moce wytwórcze OZE,
  • Administrację publiczną i samorządy,
  • Dostawców produktów i rozwiązań technologicznych,
  • Firmy doradcze i inżynieryjne.

Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia i wiedzy współpracujących z nami ekspertów oraz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych.


Joomlart